Dodany: 2011-06-22 13:12:03

Szybcy i wściekli 5Szybcy i wściekli 5 online, to kolejna adaptacja słynnej już sagi o niezwykle szybkich i odważnych kierowcach biorących udział w słynnych wyścigać na ulicach. Moim zdaniem coś takiego jak Szybcy i wściekli 5 online, to film dla każdego z nas, którzy lubią piękne kobiety, brawurowe pościgi, dynamiczną akcje, nieprzewidywalne zakończenia i sportowe samochody.

 

Główny bohater piątej części przygód „wściekłych” kierowców, czyli Hobbs (Dwayne Johnson) wcieli się w rolę stróża prawa, który będzie ścigał kierowców samochodowych, którzy są szaleni i trochę mają na wywijane w swoim życiu. Oczywiście tez nie zabraknie widowiskowych strzelanin i pięknych kobiet, które będą tylko podjudzać atmosferę. Wszystko to co lubimy znajdziemy właśnie w filmie takim jak Szybcy i wściekli 5 online, który mogę polecić z czystym sumieniem.

 

Osobiście mimo, że nie przepadam za takim kinem to oglądało mi się go bardzo miło i wiem, że wam też tak będzie. Dwayne Johnson zadba już o to, żebyśmy nie musieli zasypiać na filmie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Szybcy i wściekli 5
Nick: