Dodany: 2011-06-22 13:04:04

Thor 3DWszystkie filmy o tematyce fantasy zwyczaj realizowane są na podstawie jakiś konkretnych komiksów. Tak samo było z produkcją, która ostatnio cieszy się bardzo dobrym odbiorem ze strony widzów.

 

Oczywiście mowa tutaj o filmie realizowanym w technologii 3D, a dokładnie Thor 3D online. Tytułowy Thor, to mityczny syn Odyna, który władał piorunem. Pierwotnie mieszkający w Asgradzie Thor zostaje wygnany z mitycznej krainy Bogów na ziemie, gdzie na się nauczyć pokory, posłuszeństwa. Oczywiście nie pamięta o swoim prawdziwym pochodzeniu, ale kiedy całkiem przypadkiem trafia na Mjollnira.

 

Mityczny topór, którym Thor władał podczas mieszkania w Asgradzie przypomina mu o wszystkim co wiąże się z jego przeszłością. Teraźniejszość zmusza go do wzięcia udziału w wojnie z ciemnymi siłami z rodzinnego Asegradu  Oczywiście coś takiego jak film fantasy zrealizowany w technologii 3D może dostarczyć nam nie zapomnianych wrażeń. Thor 3D online to film dla koneserów dobrej fantastyki w efektownym wydaniu. Oglądałem film Thor 3D online i dlatego polecam go każdemu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Thor 3D
Nick: