Dodany: 2011-06-22 12:59:26

Władcy umysłówWładcy umysłów online, to film, który powinniśmy obejrzeć bez względu na wszystko. Doskonała obsada aktorska (Matt Damon, Emily Blunt, czy Anthony Mackie) i dość dobra jak na amerykańską produkcję fabuła pozwolą nam powędrować w świat Kongresu amerykańskiego i wielkiej zakazanej miłości.

 

Młody polityk dla którego kariera stoi otworem poznaje piękną i wartościową kobietę. Kiedy ich znajomość przeradza się w coś więcej niż tylko zwykłe i nie winne koleżeństwo w życiu Davida pojawiają się ludzie, którzy zaczynają spiskować przeciwko niemu. Co teraz dla bohatera będzie się liczyło najbardziej? Miłość, czy kariera? W jaki sposób przeciwnicy będą wpływać na naszego bohatera? Co się wydarzy i jakie będą tego konsekwencje?

 

O tym i innym dowiemy się już z samego filmu. Władcy umysłów online, to kino dla każdego z nas. Oglądając ten film, na pewno nie pożałujemy. Na zakończenie dodam, że film Władcy umysłów online, był wzorowany na słynnym amerykańskim opowiadaniu Philipa Dik'a, „Ekipa Dostosowawcza”..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Władcy umysłów
Nick: