Dodany: 2011-06-22 12:56:23

SpisekNiektórzy lubią akcje, inni dramat, a jeszcze inni horror, czy komedię. Ile ludzi, tyle gustów. Moim zdaniem w dzisiejszym kinie tak naprawdę każdy z nas znajdzie coś dla siebie.

 

Spisek online, to film, który zasługuje moim zdaniem na szczególną uwagę. Largo Winch, który po śmierci swojego ojca dziedziczy ogromną fortunę, decyduje się sprzedać swoje udziały i poświęcić się na rzecz humanitarną. Jednak nie może być to takie proste i zawistne osoby, które tylko czekają na akcje largo oskarżają go o spisek i szkodzenia ludzkości.

 

Na jego tropie pojawia się młoda i bardzo ciekawska agentka Interpolu. Largo, chcą udowodnić swoją niewinności rusza na poszukiwanie dowodów, które oczyszczą go z zarzutów. Dynamika, akcja, pościgi, strzelaniny, to coś co znajdziemy w tym filmie. Poza tym podróż w nieznane do birmańskiej dżungli to przygoda, która spotyka naszego bohatera. Spisek online to film, który naprawdę warto zobaczyć. Może z pogoni za niewinnością zrodzi się miłości, a może przeżyjemy jakieś rozczarowanie? To wszystko zobaczymy podczas oglądania filmu Spisek online.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Spisek
Nick: