Dodany: 2011-06-22 12:42:00

Gnomeo i JuliaGnomeo i Julia online, to bardzo fajna adaptacja najbardziej znanego romansu na świecie. Oczywiście nazwa filmu nie mówi nam wprost o romansie Romea i Juli, ale sytuacje jakie spotykają krasnali powodują to, że możemy się doszukać wspólnych rzeczy.

 

Tytułowi bohaterowie spotykają się na podwórku i od razu zakochują się w sobie po uszy. Oczywiście ich miłość to istny mezalians, ponieważ zarówno Gnomeo jak i Julia wywodzą się z wrogich rodzin. Czerwone i niebieskie czapki, od wieków rywalizowały między sobą jak dwa rody słynnych Szekspirowskich bohaterów.

 

Gnomeo i Julia online, dostarcza nam wiele śmiesznych sytuacji, które na pewno będą budzić u nas uśmiech na twarzy i powodować, że nasze życie będzie dzięki temu lepsze. Bajkowa adaptacja najsłynniejszego romansu na świecie na pewno się dobrze skończy, a pomysł na wykorzystanie miłości wśród krasnali powoduje, że film staje się naprawdę bardziej ciekawszy. Gnomeo i Julia online, to film zarówno dla najmłodszych jak i tych starszych wielbicieli bajek..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Gnomeo i Julia
Nick: