Dodany: 2011-06-22 12:37:28

The Hit ListKino w dzisiejszym świecie to nic innego jak bardo dobra forma rozrywki, której możmey zarzyć idąc z kimś na jakiś dobry film. The Hit List online, to film, który zbiera mieszane odczucia.

 

Allan Campbell, główny bohater filmu pewnego razu spotyka w swoim życiu osobę taką jak Jonas Arbor, który twierdzi, ze jest rozwiązanie na jego dotychczasowe problemy. Oczywiście chodzi tutaj o coś takiego jak wykonanie kilku wyroków, na osobach, które notorycznie uprzykrzały życie Allanowi. Ten z kolei godzi się na to i daje mordercy listę swoich wrogów. Gdy dokonuje się kilka pierwszych zabójstw, Allana zaczynają dręczyć jakieś wyrzuty sumienia i decyduje się odnaleźć mordercę i zabrać mu listę swoich wrogów.

 

The Hit List online, to tradycyjna amerykańska fabuła, w której są morderstwa przewidywalna fabuła i widz chyba niczym się nie zaskoczy w tym filmie. Poza tym film The Hit List online możemy obejrzeć bez wychodzenia z domu. Moim zdaniem film jest prosty i lepiej żebyśmy go obejrzeli online niż w kinie, ponieważ może okazać się to zwyczajną stratą pieniędzy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu The Hit List
Nick: