Dodany: 2019-10-15 01:14:32

Ksiądz 3DKino w dzisiejszych czasach rozwinęło się bardzo szybko co spowodowało, że ostatnio mamy możliwość oglądania filmów technologi 3D. Przykładem filmu, który powstał nie dawno w tej właśnie technologi jest Ksiądz 3D online.

 

Film ten powstał na podstawie koreańskiego komiksu, który zebrał naprawdę wiele pozytywnych opinii na swój temat. Tytułowy ksiądz, to postać bardzo barwna, która jest na początku zwykłym księdzem, który w pewnym momencie wypowiada posłuszeństwo Kościołowi i wyrusza na wojnę z bandą wampirów, którzy porwali jego siostrzenicę. Ksiądz 3D online, to bardzo ciekawa historia, pełna efektów, w której trwa odwieczna wojna pomiędzy ludźmi i wampirami.

 

Moim zdaniem nie warto jest się rozpisywać na tle takich filmów jak ten, ponieważ efekt kina 3D daje każdemu z nas coś innego. Fabuła filmu, to komiksowa  wojna  człowieka z wampirami, więc jest to dostępne dla wielbicieli tego gatunku. Ksiądz 3D online to film, który warto obejrzeć, chociażby ze względu na efekty, które są w nim zawarte:).

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ksiądz 3D
Nick: