Dodany: 2013-06-24 14:12:59

 

Kac Vegas 3Jeśli uważacie, że filmy, które są kontynuacją poprzednich swoich części zawsze doskonale się wpisują w rolę to musicie koniecznie obejrzeć film Kac Vegas 3.

 

film Kac Vegas 3 to film, który jest trzecią i najgorszą częścią swojego pierwotnego projektu. filmy online te miały jedne cel – bawić, a o tym chyba najwyraźniej zapomniano przy tworzeniu trzeciej części. filmy online, które nudzą swoja prymitywnością nigdy nie mogą być dobrymi komediami, poza tym coś co raz się sprawdziło nawet powtórzone nie zawsze musi trafić ponownie do tych samych ludzi i w ogóle do widzów.

 

filmy hd jak film , który tu prezentujemy są na to dobrymi przykładami. filmy 3d takie powinny jednak nie wychodzić poza pewne schematy, kiedy reżyser ewidentnie stara się przedobrzyć, na ekranie widzimy, że nawet sami bohaterowie, główni aktorzy niezbyt dobrze czują się w swoich rolach. filmy online takie, może bawią część widowni , którą film miał przy pierwszej części, jednak nikomu nie ujmując nie jest to film godny uwagi tej bardziej inteligentnej części. Film ten mógłby być znacznie lepszy gdyby historia była bardziej nawiązująca do tego, co widzieliśmy, nie zaś tak wyimaginowana, że nie ma szans by w to ktoś uwierzył..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kac Vegas 3
Nick: