Dodany: 2013-06-24 14:07:46

 

Daję nam rokfilm Daję nam rok to film komediowy, który przedstawia nam historię kobiety i mężczyzny, którzy zaraz po tym, jak się poznali, postanowili wziąć ślub.

 

Wydawało im się, że się bardzo kochają, jednak kiedy przyszedł czas na pewne przemyślenia okazuje się, że wcale nie pasują do siebie tak, jak myśleli, ani też nie kochają się tak, jak im się początkowo wydawało i ich związek nie jest w stanie tyle przetrwać i wytrzymać, ile im się wydawało. filmy online komediowe jak ten mają bardzo wiele ciekawych elementów, zawsze wtedy, kiedy są inne niż amerykańskie. W tym przypadku film jest angielski i znacznie lepiej się go ogląda nić filmy hd amerykańskie. filmy 3d angielskie i brytyjskie mają znacznie ciekawszy humor i znacznie mniej oklepane twarze, aktorów, którzy są aktorami jednej miny.

 

Film daję nam rok to doskonały przykład tego jak filmy online brytyjskie znacznie idą na przód kiedy jednak te amerykańskie nie ruszają z miejsca, a przy tym wydaje się, że są nawet gorsze niż przed laty. film Daję nam rok polecamy szczerze, jest to kawał dobrego kina..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Daję nam rok
Nick: