Dodany: 2013-01-14 11:03:16

 

Żniwiarzserial Żniwiarz to serial, który wydaje nam się być parodią strasznych, przerażających filmów o opętanych i ludziach mających kontakt z światem nierzeczywistym.

 

serial Żniwiarz to doskonała komedia o przygodach chłopaka, który w dniu swoich 21 urodzin dowiaduje się od swoich rodziców, że zawarli ono pakt z diabłem i oddali jego duszę właśnie królowi ciemności. Serial żniwiarz opowiada o tym, jak chłopka ma zostać łowcą tych demonów, które uciekły z piekła i to ma być jego zadanie.

 

seriale online tego typu to doskonała zabawa, bo nieco inaczej, z dużym przymrużeniem oka traktują stała fabułę. seriale online jak ten to seriale dla młodzieży, ale i dorosły znajdzie w nim coś dla siebie, tym bardziej polecamy wszystkim obejrzenie kilku pierwszych odcinków i sprawdzenie, jak naszemu głównemu bohaterowi pójdzie bycie łowca głów demonów. Zapraszamy do śledzenia serialu również tych, którzy mają sceptyczne podejście do takich produkcji, być może okaże się , że szybko zmienią zdanie. Polecamy więc wszystkim.Dodaj nowy komentarz do artykułu Żniwiarz
Nick: