Dodany: 2013-01-14 10:59:38

 

Życie nad rozlewiskiemSerial Życie nad rozlewiskiem to miał być serial , który nie tylko zyska masę widzów, ale i stanie się ikona seriali TVP. Serial życie nad rozlewiskiem to serial, który jak żaden inny został skrytykowany niemal za każdy jego element – od głównej bohaterki, którą w serialu zmieniono z tej, która przedstawiono w książce kalecińskiej.

 

Serial życie nad rozlewiskiem to serial, który opowiada o tym, jak Małgośce, która ucieka z miasta do małej wsi na Warmii, gdzie rodzi się jej nowe życie, nowa miłość pasja i rodzinne więzi z matka, której brakowało jej całe życie. Serial życie nad rozlewiskiem to jednak serial, który nie spodobał się szczególnie tym widzom, którzy przeczytali książki kalecińskiej i znają małgośkę z nieco innej perspektywy, nieco inaczej ją sobie wyobrażali i uważają, że Joanna Brodzik kompletnie nie pasuje do odtwórczyni głównej roli, bo jest zwyczajnie nienaturalnie, piękna, nie widać po niej zmęczenia życiowego, które jest w książkowej małgośce.

 

seriale online z serii nad rozlewiskiem nie są więc takimi serialami, które zachwycają mimo przepięknej scenerii, w której nagrywane były odcinki. seriale online z tej serii nie zyskały również takiej oglądalności, jakiej spodziewali się producenci serialu.Dodaj nowy komentarz do artykułu Życie nad rozlewiskiem
Nick: