Dodany: 2013-01-14 10:54:44

 

Żona idealnaserial Żona idealna to nieco inny serial, niż te z gamy seriale online, do których na co dzień przywykliśmy. W tym przypadku bowiem okazuje się, że głową rodziny, która w każdej sytuacji wyciągnie swoją rodzinę z opresji jest nie mężczyzna a kobieta.

 

seriale online tego typu to rzadkość, zazwyczaj jednak producenci i reżyserowie wola poruszać się po utartych już schematach i symbolach, jak ojciec głowa rodziny. Serial żona idealna ten stereotyp i styl tworzenia seriali łamie. serial Żona idealna opowiada o kobiecie, która po 15 latach siedzenie z dziećmi w domu i ich wychowywania nagle musi stać się aktywna zawodowo.

 

serial Żona idealna opowiada o tym, jak jej mąż zostaje pomówiony, oczerniony i trafia za kratki jako osoba publiczna. Nasza główna bohaterka nie poddaje się jednak i stawia czoła wszystkim tym niesprzyjającym okolicznościom , postanawiając nie tylko wrócić do pracy adwokata, ale również postanawia walczyć o dobre imię swojego męża. Serial żona idealna jest inny niż seriale online,na których wyrośliśmy. Mamy tu symbol kobiety niezależnej, aktywnej, mądrej i przede wszystkim odważne, każdy odcinek serialu kolejnych sezonów to narodziny nowej kobiety w ciele naszej głównej bohaterki, która pomału wraca do życia pełnej blasku kobiety, aktywnej.Dodaj nowy komentarz do artykułu Żona idealna
Nick: