Dodany: 2013-01-14 10:52:20

 

Zaprzysiężeniserial Zaprzysiężeni to serial, który opowiada nam o rodzinie, której członków łączy jedno – wszyscy stoją po stronie potrwa i na co dzień, każdy z innej zawodowej perspektywy – broni prawa i ludzi,którym to prawo przysługuje, a gdzie jest łamane.

 

Serial zaprzysiężeni to serial, który skupia się na opowieści o tym, jak jedno z rodzeństwa jest prokuratorem, inne agentem, a jeszcze inne policjantem. Ojciec rodziny to także policjant, który przekazał swoim dzieciom, co w życiu liczy się najbardziej. Serial zaprzysiężeni to serial, który pokazuje, jak każde z rodzeństwa w inny sposób stara się walczyć ze złem tego świata i każde na swój własny, często krytykowany przez resztę sposób.

 

serial Zaprzysiężeni to serial zaliczany do tych, jak serial online kryminalne, jednak jest i wątek rodziny. seriale online, które na podstawie takiej fabuły powstały to raczej rzadkość, choć pewnie gdyby dobrze poszukać znaleźli byśmy i przykłady , na których wzorowali się twórcy serialu. Tymczasem zachęcamy wszystkich do oglądania tego serialu i śledzenia wszystkich zdarzeń związanych z tych serialem.Dodaj nowy komentarz do artykułu Zaprzysiężeni
Nick: