Dodany: 2013-01-14 10:48:36
 

VegasSerial Vega to nie tylko serial o kolejnych kasynach, o grach o hazardzie, o tym jak szybko można na tym zarobić i jak szybko można na tym stracić, również swoje życie. Serial vegas to serial, który przede wszystkim skupia się na roli szeryfa, w którego gestii jest strzec miasteczka i nie pozwolić wejść tym, którzy za wszelką cenę czyimś kosztem chcą zarobić na kasynach.

 

Serial vegas to coś zupełnie innego niż filmy o Vegas, które mieliśmy okazję do tej pory śledzić. seriale online o kasynach zazwyczaj opowiadają o jakimś szczęściarzu, któremu powinie się nagle noga i ma z tego powodu spore problemy. W tym przypadku, serial vegas to problem kasyn wzięty zupełnie z innej perspektywy.

 

serial Vegas, jak seriale online kryminalne tyle, że z czasów nieco wcześniejszych niż te najnowsze, pokazuje jak kiedyś radzono sobie z problemami, jak bardzo nieudolna jest dziś nasza policja przy tym, jak kiedyś radzono sobie z tymi niepokornymi. Serial polecamy więc tym, którzy chcą się nieco cofnąć, sprawdzić jak żyli ówcześni szeryfowie i jak rządzili miastem i tym co wchodzi w jego skład. Serial polecamy również miłośników seriali, potocznie mówiąc z jajem.Dodaj nowy komentarz do artykułu Vegas
Nick: