Dodany: 2013-01-14 10:46:43

 

Simpsonowieserial Simpsonowie to serial który można uznać od lat za kultowy. Serial simpsonowie to serial, który skupia się na przygodach typowej, amerykańskiej rodzinki.

 

Serial simpsonowie to seria animowany – pierwszy z tego rodzaju seriali, które mimo, że animowane – to jednak skierowane do widza dorosłego. serial Simpsonowie to serial, który z powodzeniem można uznać za taki, jak seriale online, które stały się dziś marką. seriale online jak ten, o którym tu mowa stały się nie tylko marką rozpoznawalną w Stanach, ale i na całym świecie. Serial ten wciąż jest produkowany, bo wciąż każdy chce go oglądać.

 

Serial ten ma niewyczerpane pokłady doskonałych historii, zabawnych zdarzeń naszej rodzinki i tego co najważniejsze, autoironii na temat mentalności samych mieszkańców Ameryki. Wielu mieszkańców USA nie widzi w serialu podobieństwa do ich rodzin, jednak kiedy patrzymy na typową, amerykańską rodzinkę widzimy, że rzeczywiście rodzinka simpsonów to właśnie odzwierciedlenie tego, co mamy na co dzień, na żywo . Jeśli nigdy nie oglądałeś serialu – koniecznie musisz to zmienić – serial jest kultowym odkryciem i nie można tego nie znać.Dodaj nowy komentarz do artykułu Simpsonowie
Nick: