Dodany: 2013-01-14 10:33:28

 

Przygody Merlinaserial Przygody Merlina to serial, jakich mało. To serial, który przede wszystkim zaciąga nas na nowo do krainy księcia artura, który będzie w przyszłości walczył o tron.

 

serial Przygody Merlina to serial przygodowy dla dzieci i młodzieży, który pokazuje nam znane nam miejsce, jakim jest dwór króla artura jednak w nieco innych latach, w innym czasie i w inny sposób. serial Przygody Merlina to serial, który ma przede wszystkim bawić nas, ale i pokazywać, jak znane nam miejsce i związana z tym historia – mogą być pokazane z zupełnie innej, ciekawej, magicznej perspektywy. Serial opowiada nam o tym, jak przygody magika muszą zostać schowane, bo magii zabrania na dworze król.

 

Obdarzony drem merlin jednak nie potrafi dotrzymać tego zakazu, bo jak się okazuje musi bronić artura, który w tym wcieleniu nie jest specjalnie przyjazną postacią. seriale online o królu arturze nie mają nic wspólnego z prezentowanym tu serialem. seriale online, o których mowa opierają się bowiem na czasach i faktach, które w tym serialu zostały pominięte. Serial jednak z pewnością znajdzie uznanie w oczach tych, którzy kochają opowieści o królu arturze i czasach, w których ważnym było nie tylko co mieć, ale i umieć zawalczyć za pomocą tego o dobro innych, co czyni nasz tytułowy merlin.Dodaj nowy komentarz do artykułu Przygody Merlina
Nick: