Dodany: 2013-01-14 10:30:21

 

Once Upon A TimeJesli wydaje wam się , że wyrośliście z bajek to się mylicie. Przekonacie się o tym już po pierwszym odcinku serialu, którym jest serial once upon a time. serial Once Upon A Time to serial, który opowiada nam raz jeszcze każdą z bajek, baśni, którą już znamy, a którą poznajemy na nowo.

 

serial Once Upon A Time to serial, który ma za zadanie przede wszystkim pokazać nam jak piękny na nowo może być świat, z którego zrezygnowaliśmy po tym, jak dorośliśmy. serial Once Upon A Time to serial, który można bez problemu porównać do tego czym są seriale online, które mają nie tylko w sobie coś z baśni, ale i coś z nowego spojrzenia na ten świat.

 

seriale online jak serial tu przedstawiany mają przede wszystkim za zadanie pokazać jak baśniowe postaci w dzisiejszym świecie przybrały inne wcielenia, tylko dlatego, że o nich zapomnieliśmy. Serial opowiada nam o kobiecie, w życiu której nagle pojawia się zupełnie obcy chłopiec twierdząc, że jest ona jego matka. Potem dzień po dniu zabiera ją do innej baśni, pokazując inne wcielenia baśniowych postaci. Serial polecamy zarówno dzieciom, młodzieży jak i dorosłym – każdemu z nas z pewnością przypadnie do gustu.Dodaj nowy komentarz do artykułu Once Upon A Time
Nick: