Dodany: 2013-01-14 10:15:19

 

Mike and Mollyserial Mike and Molly to serial, który przede wszystkim opowiada o tym , jak zabawne może być życie osób, które uważane są za inne, smutne.

 

Serial mike and molly to serial o przezabawnej parce , którą łączy wiele, ale głównie fakt, że oboje mają spory problem z otyłością i walczą z tym. Serial mike and molly to serial, który pokazuje jak krzywdzące mogą być często tego typu skojarzenia, które wciąż w naszym życiu gdzieś pokutują.

 

Serial mike and molly to serial, który ma za zadanie pokazać nam przezabawne historie i przygody naszych milusińskich, którzy o swoje życie i prawo do normalnego traktowani muszą również walczyć ze swoimi bliskimi. Serial ten, przypomina nam seriale online z cyklu Rosanne. Serial ten podobnie jak inne tego typu pokazuje również jak swoje własne problemy mają ludzie, którzy muszą walczyć o to, by inni ich akceptowali. Seriale tego typu to pogodne , zabawne i co najważniejsze – bardzo wciągające seriale, które mają przede wszystkim bawić i to jest ich główny cel. Jeśli serial na wieczór – to przede wszystkim taki, który w ten sposób będzie nas właśnie bawił.Dodaj nowy komentarz do artykułu Mike and Molly
Nick: