Dodany: 2013-01-14 10:13:32

 

Last Resortserial Last Resort to serial, który opowiada historię ekipy, która znajduje się na okręcie, podwodnym, amerykańskim , który służy wykonywaniu poleceń armii.

 

serial Last Resort opowiada o tym, jak pewnego dnia ekipa otrzymuje nakaz wypuszczenia bomby na jeden z krajów, z którym Stany prowadza wojnę. Ekipa wodnego okrętu odmawia wykonania polecenia.

W tym momencie zostaje ostrzelana, a okręt podtapia się. Ekipie udaje się jednak dopłynąć do nieznanego jej miejsca, które okazuje się samotną wyspą, piękną i oddaloną od kraju, w którym zostali uznani za zdrajców. To właśnie tu, na tej wyspie serial last resort dopiero się rozkręca.

 

To tu ekipa będzie się starała zbadać sprawę rozkazu jaki otrzymała i zweryfikować jego podłoże. To również tu ekipa będzie się starała poczynić kroki, które mają pomóc oczyścić im się z zarzutów, jakoby byli zdrajcami kraju. Serial last resort polecamy wszystkim miłośnikom tego typu seriali przygodowych. seriale online o rozbitkach i grupie, która pojawia się w zupełnie nowym miejscu, zazwyczaj przyciągały masę widzów. seriale online jak ten tu prezentowany, z pewnością przypadną do gustu rónwnież tym, którzy kochali się w serialu LOSt, który stał się już kultowy. Zachęcamy do oglądania.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Last Resort
Nick: