Dodany: 2013-01-14 10:11:48

 

Huntedserial Hunted to serial, który opowiada o agentce specjalnej, tajnej służby, która działa na prywatny użytek. Agentka jest doskonale wyćwiczona i co najważniejsze wie, kiedy i jak zareagować, kiedy grozi jej niebezpieczeństwo.

 

Szybko okazuje się, że grozi jej nie lada niebezpieczeństwo. Okazuje się, że na jej życie czyha agencja, w której pracuje. Serial hunted to serial o tym, jak agentka zmienia się by jak najszybciej dojść prawdy, kto i dlaczego chce ją zlikwidować. W tym celu zmienia również postać gry, ale i wykorzystuje wszelkie umiejętności , które nabyła w trakcie szkolenia w prywatnej agencji. serial Hunted to serial, który przypomina wszystkim, którzy pamiętają nikitę.

 

seriale online jak nikita czy serial hunted to takie, które szczególnie podobają się mężczyznom, którzy nie wierzą w istnienie tak silnych i przebiegłych kobiet. seriale online jak serial hunted, czy serial nikita – od zawsze zbierały masę widzów, którzy nie tylko lubia seriale o agentach specjalnych, ale również o tajnych akcjach, które być może codziennie dzieją się wokół nas.Dodaj nowy komentarz do artykułu Hunted
Nick: