Dodany: 2012-10-31 11:06:44

 

DrzwiFilmy online rzadko kiedy poruszają tematykę życia przeciętnego obywatela. W filmy online króluje przemoc i sensacja prawie jak w brukowcach i na okładkach nawet nieco lepszych czasopism nie tylko politycznych.

 

W film Drzwi napotykamy dramat życiowy jednego artysty, a przebiega on następująco, traci córeczkę w tragicznym wypadku. Potem traci w związku z tym wenę i natchnienie oraz zapał do pracy na czym cierpi stanowczo jego twórczość. To niedobre dla artysty, kiedy wszystko zaczyna się poprawiać i to wyraźnie zaczyna on tracić rozsądek, bo podejrzewa, że nic nie jest tym na co wygląda lub czym wydaje się być to stanowi ogromny problem i balast dla głównego bohatera.

 

W takiej rzeczywistości bardzo trudno jest się odnaleźć i radzić sobie z problemami dnia codziennego. Takie wyzwania stawia przed nami nieraz życia, w film Drzwi mamy wręcz traumatyczną sytuację. W film Drzwi nie brakuje trudnych scen na wszystko musi być przygotowany główny bohater jeśli chcemy zobaczyć jak sobie z nimi radzi to warto obejrzeć film w kinie bezpośrednio.Dodaj nowy komentarz do artykułu Drzwi
Nick: