Dodany: 2012-10-31 11:03:25

 

The Magic of Belle IsleKto nie potrzebuje magicznych miejsc, tylko ci którzy już je znaleźli, taka myśl przewodnia jest obecna w filmy online. Oczywiście nie wszystkie filmy online są ubrane w tego typu wyznania jako tło dla całej historii.

 

W film The Magic of Belle Isle mamy historię starego pisarza westernów, stracił wenę na rzecz nałogu alkoholowego. Usiłując ją odzyskać postanawia zmienić miejsce zamieszkania na magiczną Belle Isle, porusza się na wózku co dodatkowo utrudnia mu życie.

 

W film The Magic of Belle Isle akcja tempa nie nabiera nawet na chwile i nie o to w takim kinie chodzi. Bohater w nowym miejscu poznaje matkę samotnie wychowującą dzieci, zaprzyjaźniają się i powoli nasz bohater zaczyna odzyskiwać chęć do życia i przywraca siebie do należnego porządku. Stopniowo powraca nowy ład i zaczyna się pisanie o czym będzie nowa powieść, może to już nie western. Każdy potrzebuje takich miejsc do swojej dyspozycji w film The Magic of Belle Isle znajdzie je każdy widz. To kino ambitne w klimacie familijnym i obyczajowym w dużej mierze nie ma co liczyć na fajerwerki to film dla widza dorosłego.Dodaj nowy komentarz do artykułu The Magic of Belle Isle
Nick: