Dodany: 2012-10-31 10:56:44

 

Jism 2W filmy online często znajdują się dużo mniej znane filmy, takie, które przechodzą bez echa w świecie kinematografii. Zazwyczaj jednak nie wynika to z faktu, iż jest to kino niszowe to po prostu problem z tym, że sam film jest kiepski to w pełni uzasadnia jego anonimowość w świecie filmy online.

 

W film Jism 2 niestety mamy niby intrygującą fabułę a mimo tego film Jism 2 nie wciąga ani nie błyszczy. Akcja film Jism 2 toczy się wokół tajemniczego zabójcy, aby go schwytać pewien detektyw decyduje się na odważny krok wystawia na przynętę gwiazdę porno.

 

Napięcie wydaje się więc bardzo wysokie. W filmie obsada jest bardzo mała to typowy film niskobudżetowy, niektórzy bohaterowie a raczej większość jest grana przez arabów. Stanowią oni bardzo zgraną ekipę na planie na ekranie niekoniecznie jest to tak dobrze widoczne i pokazane w sposób przekonywający. Nie ma się co zastanawiać kino z małym rozmachem i bez pomysłu, a to zdecydowanie za mało żeby odnieść zdecydowany sukces, warto rozważyć czego dziś potrzebuje widz, aby pójśc do kina i wyjść zadowolonym.Dodaj nowy komentarz do artykułu Jism 2
Nick: