Dodany: 2012-10-31 10:55:24

 

CosmopolisFilmy online to kino międzynarodowe, ponad podziałami. A tych niestety nie brakuje w naszym otoczeniu, warto więc skorzystać z takiej rozrywki, która nie ogranicza się do jakichś podziałów. Ponad wszystkim, takie filmy online to niestety często rzadkość.

 

Do ich grona zalicza się film Cosmopolis, jest to nieco na czasie opowieść o losach bankowca, dosyć bogatego, który niespodziewanie znajduje się w tarapatach. Mogą one zakończyć jego dotychczasowe długie, dobre i bogate życie. Wszystko przez atak na jego imperium finansowe, główny bohater film Cosmopolis staje w obliczu zagłady finansowej, która szybko odbija się na innych dziedzinach życia.

 

Nie ma tu wyjątków od reguły. W film Cosmopolis gra aktorska stoi na najwyższym poziomie, film mimo swojej tajemniczości nie buduje napięcia i nie wzbudza zaciekawienia widzów, nie jest czymś godnym uwagi czy pożądanym. Mało tu miejsca na śmiech czy rozrywkę jest to film monotonny i jego nastrój przez cały czas pozostaje taki sam. Dokładnie bez zmian.Dodaj nowy komentarz do artykułu Cosmopolis
Nick: