Dodany: 2012-10-31 10:52:39

 

LOLW filmy online nie ma miejsca na sentymenty, tu wszystko powinno być na poziomie najwyższym od lat. Warto by trafiały tam same hity, kasowe produkcje na światowym poziomie. Nie zawsze tak jest a większość ze światowego poziomu nadaje się jedynie do pokazywania jako przestrogi.

 

Nie powinno się zwracać zbyt dużej uwagi na masowe produkcje i z tego słyną filmy online. W film LOL mamy przedstawionych wielu bohaterów, akcja toczy się w liceum, więc jest przedstawiona cała kasta społeczna o różnym nacechowaniu charakteru. To siła film LOL, mamy główną bohaterkę, która jest piękna i właśnie rzucił ją chłopak, co ciekawe inny który jest muzykiem od lat się w niej kocha.

 

To szansa dla Lizzie na szczęście, o tym mniej więcej opowiada film LOL i w liceum toczy się cała akcja filmu, prawie cała. Wszystko wygląda jak cofnięcie się w czasie do lat młodości dla starszych widzów. Nie ma tu jakichś głębokich refleksji i przemyśleń, nie ma tu miejsca na takie rozważania to opowieść tylko o uczuciach. Uczucia są w tym wieku wszystkim co mają główni bohaterowie.Dodaj nowy komentarz do artykułu LOL
Nick: