Dodany: 2012-10-30 14:49:50

 

Mroczne cienieW filmy online nie brakuje historii o wampirach stały się one jednymi największych bohaterów obecnego kina w stylu Hoolywood. To nowe romantyczne wersje wampirów, pełne uczuć tak samo jak chęci picia ludzkiej krwi.

 

To ich paliwo, w filmy online wykorzystano pewną druga stronę wampirów, w końcu prowadzą życie nocne jak prawdziwi romantycy. Takim wampirem jest główny bohater film Mroczne cienie, okazuje, się że po stu latach snu wampir budzi się i nie poznaje świata. Nagle budzi się w nowej rzeczywistości, musi zatem odnaleźć się na nowo pośród ludzi tak różnych w dzisiejszych czasach. Bohater film Mroczne cienie stał się wampirem za karę, był bardzo bogaty i miał powodzenie u kobiet, które zwykł wykorzystywać do swoich celów czyli niecnych.

 

Jedna z nich okazała się bardzo mściwa, nie dość, że siebie zamieniła w wampirzycę to jeszcze głównego bohatera, króla podrywaczy. Film Mroczne cienie to luźna komedia pełna uroku i humoru, poczucia swobody i luzu. Film jest bardzo świetną komedią w nietypowym stylu, mamy tu wampira w innej konwencji na wesoło mimo iż cała historia zabawna nie jest.Dodaj nowy komentarz do artykułu Mroczne cienie
Nick: