Dodany: 2012-10-30 14:47:30

 

DyktatorW filmy online mnóstwo jest komedii wszelkiego rodzaju, są one potrzebne do rozładowania napięcia i rozluźnieniu nerwów. Jest to koniczny relaks do unormowania i ustawienia swoich relacji z rzeczywistością mianowicie chodzi i złapanie dystansu między sobą a rzeczywistością, to najcenniejsze przy relaksowaniu się.

 

W filmy online jest cała masa komedii, ale mało która jest na takim poziomie jak film Dyktator. W film Dyktator mamy bohatera, który jest dyktatorem, przywódcą pewnej republiki w Afryce, zmyślonej oczywiście. To nowe wcielenie dawnego Borata, jego najnowsza twarz, najbardziej odświeżona i przygotowana do wykonywania swojej pracy rozbawiania ludzi.

 

Dyktatura jest tu przedstawiona w sposób śmieszny, ale i demokracji się oberwało, niedoskonałości obydwu ustrojów zostały niebywale mocno napiętnowane i wyśmiane. W film Dyktator mamy mnóstwo humoru i akcji, napięcie zmienia się dynamicznie i wszystko wygląda bardzo pięknie. Spiski i intrygi piętrzą się do samego końca filmu, wszystko zmienia się dynamicznie i dostarcza nam masę rozrywki.Dodaj nowy komentarz do artykułu Dyktator
Nick: