Dodany: 2012-10-30 14:29:53

 

Przykro mi, ale chcę się żenićW filmy online nie ma miejsca na jakieś pomyłki, do tego grona trafiają same gruntownie wyselekcjonowane produkcje hitowe. Staje się to motorem do przyciągania publiki w szerokim znaczeniu tego słowa, masowość produkcji jest bardzo duża taki model biznesowy został wybrany.

 

W film Przykro mi, ale chcę się żenić to kontynuacja wcześniejszego filmu pod nieco innym tytułem, tu mamy tych samych bohaterów, zmieniają się ich problemy w związku z tym czekają ich nowe perypetie.

 

Nie ma co liczyć na to, że szybko uda się uporać głównym bohaterom ze zmianami w ich życiu, nie ma łatwych recept na rozwiązanie życiowych złożonych kłopotów. Jak się wali to wszystko naraz bez wyjątku najmniejszego. To czeka głównych bohaterów film Przykro mi, ale chcę się żenić, problemem staje się wspólne życie rutyna zabija namiętność a wszystko staje się takie zwyczajne. Takie samo mało ciekawe i mało przebojowe, nie wszyscy potrafią się z tym uporać. Jest to ciężar dla niektórych zbyt duży do udźwignięcia tak kończą się licealne miłości.Dodaj nowy komentarz do artykułu Przykro mi, ale chcę się żenić
Nick: