Dodany: 2012-10-30 14:28:18

 

SzczęściarzWojna jest motywem głównym dla wielu filmów. filmy online to kino na skalę masową, w filmy online znajdziemy wszystko także film Szczęściarz. W film Szczęściarz wojna jest tłem do pokazania historii miłosnej, weteran wojenny powraca do domu po wypadku na służbie w Iraku po wybuchu ginie inny żołnierz, nasz bohater budzi się z fotografią kobiety obok siebie.

 

Po powrocie do domu chce odszukać kobietę ze zdjęcia. Okazuje się, że prowadzi ona klinikę weterynaryjną, i romans w film Szczęściarz zaczyna się na dobre. Napięcie rośnie w film Szczęściarz i to mozolnie, powoli, stopniowo. Jest to godne podziwu, choć ciężko wyczuć w romansie napięcie.

 

Pierwsze spotkanie miłosnych bohaterów jest szorstkie i trudne, potem po przełamaniu pierwszych lodów sytuacja okazuje się bardzo obiecująca. Romans nabiera tempa i wszystko kończy się bardzo szczęśliwie, Szczęście to promienieje i historia się zamyka. Jest to bardzo długa opowieść, wzruszająca, i niesamowita może wydawać się ckliwa, ale to kino kobiet.Dodaj nowy komentarz do artykułu Szczęściarz
Nick: