Dodany: 2012-10-30 14:25:17

 

Single od dzieckaFilmy online często traktują na poważnie w tematach bliskich każdemu z nas. Tematyka obyczajowa jest obszerna możemy do niej wrzucić wszystko co się da póki nie ma tam przemocy. Biblioteka filmy online nie należy do najskromniejszych, możemy w niej znaleźć nawet tak świeże filmy jak film Single od dziecka.

 

W film Single od dziecka mamy historie o dziwo nie singla, ale pary przyjaciół, stają wobec poważnego problemu a jest nim to, że wszyscy ich znajomi mają już swoje małe potomstwo.

 

Para postanawia zdecydować się na dziecko i utrzymywać przyjacielskie stosunki, jak im to wychodzi? Zapewne czeka nas wiele niespodzianek i niepoprawnych kłótni oraz problemów w relacjach osobistych między osobami. W film Single od dziecka bohaterowie mają trudne zadanie do spełnienia i muszą się przy tym wywiązać nie gorzej od swoich znajomych z obowiązków rodzicielskich. Dopiero teraz dowiedzą się co to znaczy odpowiedzialność, sumienność, współpraca, dzielenie się obowiązkami nie jest łatwe a wykonywanie ich jest jeszcze dużo trudniejsze.Dodaj nowy komentarz do artykułu Single od dziecka
Nick: