Dodany: 2012-10-30 14:21:25

 

Merida walecznaFilmy online nie zawsze są pełne przemocy. Często do grona filmy online znajdziemy coś dla dzieci, najmłodsi widzowie są najwierniejsi potrafią czekać bardzo długo i nigdy nie zapominają o bajkach.

 

W film Merida waleczna mnóstwo jest zachowań czysto dziecinnych, dlatego też bohaterowie w postaci małych widzów mogą poczuć się przyjemnie i dobrze. Ich oczekiwania zostaną spełnione, widzom spodoba się główna bohaterka, Merida jest niesforna przez jej poczynania ściąga niebezpieczeństwo na głowy swoich rodaków.

 

Mimo tego nikt nie potrafi długo gniewać się na Meridę, jest zbyt żywa i sympatyczna a jej spontaniczność potrafi rozbawić każdego i przypadnie do gust wszystkim bez wyjątku. Nie ma cienia szansy na to by jej nie polubić nawet krytyków rozbawiła do łez. To poza tym wzruszający film o tym jak trudno czasem dzieciom pogodzić się z nierozumieniem ze strony dorosłych. W film Merida waleczna przedstawiony został świat wikingów. Nie ma tu scen walk czy przemocy jest za to sporo miejsca na śmiech.Dodaj nowy komentarz do artykułu Merida waleczna
Nick: