Dodany: 2012-10-30 14:19:11

 

TedW filmy online często zdarzają się komedie. Na polskich forach często królują produkcje rodzime, komedia w starym stylu z klasyczną obsadą sprzedają się rewelacyjnie, pośród filmy online znajdziemy od niedawna film Ted.

 

W film Ted bohaterem jest miś, który został ożywiony jak się jednak okazuje wcale nie jest to miś typowy miś pluszowy. Fakt jest on bardzo zabawowy, lubi rozrywkę z dziewczynami i alkoholem, nie wiadomo czy miś ma dowód, ale ciężko tego od niego wymagać. Nie jest mu przecież do niczego potrzebny, jego właściciel jest bardzo niezadowolony z pojawienia się misia w jego życiu, wywraca mu jego dotychczasowe życie całkowicie do góry nogami.

 

Przy tym wszystkim tytułowy miś jest chamski i ordynarny, nie zna granic i nie ma zamiaru się kontrolować ani dostosowywać do ogólnie przyjętych norm kulturowych czy jeszcze innych zasad współżycia między ludźmi. W film Ted cała reszta to nie ma znaczenia liczy się humor. Jest on na tyle awangardowy, że może niektórym nie przypaść do gustu.Dodaj nowy komentarz do artykułu Ted
Nick: