Dodany: 2012-10-30 14:14:38

 

StoneW filmy online nie brakuje dramatów. Toteż biblioteka filmy online jest obszerna w tego typu dzieła. Mało jest za to kasowych dramatów, ten gatunek tylko w połączeniu z akcją potrafi mocno i wyraźnie przemówić do widza.

 

Takim dramatem jest film Stone, opowiada skomplikowaną historię odchodzący na emeryturę kurator, dostaje ostatnie zlecenie jest nim po pierwsze ocena i wyjaśnienie tego czy pewien podopieczny skazany za podpalenie rodziców nawrócił się czy nie. Czy można przywrócić go do zdrowego systemu społecznego, film Stone to jeden z tych w których okazuje się, że osoby stojące po przeciwnych stronach barykady okazują się do siebie bardzo podobne.

 

Jest to nieco zatrważające i szokujące, dla każdego taki motyw jest już wykorzystywany wiele razy jest on totalnie wyeksploatowanym pomysłem. W film Stone nie ma takiej magii przyciągającej widzów z każdej strony, brakuje tego silnego akcentu nadania mu bardzo mocnego zakończenia. Fabuła film Stone jest mocno skomplikowana, ale analogiczna do tego co było już w setkach filmów akcji.Dodaj nowy komentarz do artykułu Stone
Nick: