Dodany: 2012-10-30 14:05:56
 

FreelancersKino akcji swoje najlepsze momenty ma już zdecydowanie za sobą, święciło tryumfy na piedestale dawno temu w latach świetności i młodości takich bohaterów jak Rambo czy Terminator, lub pościgowych zabijaków.

 

W filmy online dostaniemy czasem te stare, kasowe produkcje, mimo tego możemy dostać też coś nowego. Kino akcji w wymiarze filmy online jeszcze ma w zanadrzu nieco świeższe filmy do takich zalicza się film Freelancers. W film Freelancers fabuła jest prosta, zemsta jest po raz kolejny motywem przewodnim działań głównych bohaterów.

 

Nie ma tu miejsca na litość, to hasło przyświecające bohaterom głównym film Freelancers. Motyw jest taki, że syn zmarłego tragicznie na służbie policjanta ze służb specjalnych postanawia iść w ślady ojca szukając zemsty i chce wstąpić w policyjne szeregi i to prosto do służb specjalnych. Kolega jego zmarłego ojca umożliwia mu to i odkrywa przed nim tajniki tego niezwykle tajemniczego i ważnego fachu. Niebezpieczeństwo czai się za najmniejszym rogiem. Nie ma na co czekać trzeba przygotować się na duże emocje.Dodaj nowy komentarz do artykułu Freelancers
Nick: