Dodany: 2012-10-30 14:03:16

 

MisiaczekW filmy online często trafiają się tez niestandardowe produkcje do jakich zalicza się np. dramaty. Jednym z takich w gronie filmy online jest film Misiaczek. Jest to film rodem z północy, ze Skandynawii z samego mroźnego końca świata.

 

Jest to opowieść o tym jak stary kawaler, duży chłop, bo kulturysta poszukuje miłości. Niestety nie jest samodzielny, mieszka z mamą mimo ponad 30 lat na karku. Za namową kolegów z siłowni postanawia wyruszyć do Tajlandii po miłość, to niebywała historia a jest ona tłem w film Misiaczek. Po wyruszeniu do Tajlandii okazuje się, że to co tam zastaje odbiega od jego wyobrażeń kobiety na pewno od kobiety marzeń. Wszystkie są bardzo rozwiązłe i rozpustne, liczą na obcokrajowców i to, że wyrwą je oni z ich nudnego i biednego życia.

 

Mimo tego bohaterowi film Misiaczek udaje się po chwilach rozczarowań nawiązać nic komunikacji z pewną kobietą właśnie w Tajlandii. Tak odnajduje miłość swojego życia i podążają razem do kraju z którego pochodzi nasz bohater. Po więcej warto wybrać się do kin.Dodaj nowy komentarz do artykułu Misiaczek
Nick: