Dodany: 2012-10-30 13:35:21

 

Resident Evil: DamnationAnimacje to także kino rzadko kiedy trafiają do filmy online. Ma to wzgląd na to, że większość widzów internetowych to nie małe dzieci. Animowane kino to nie tylko kino dla małych widzów pełne miłości i ciepła, w filmy online mamy taką pozycję jak film Resident Evil: Damnation.

 

Jest to animowana wersja słynnego filmu o przygodach ludzi walczących z organizacją, która pół globu zamieniła w zombie. Żeby z nimi walczyć potrzebują co najmniej kilku sposobów walki z takimi stworami, nie będzie łatwo, do boju staje grupa ocalałych śmiałków. W film Resident Evil: Damnation jest mnóstwo akcji a jest ona kontynuacją poprzedniej części. Animowana wersja przeradza się tak jak film w całą sagę o przygodach ludzi walczących z zombi.

 

Nie ma łatwego sposobu na pokonanie tak silnego wroga, zdecydowanego i bezwzględnego. Toteż w film Resident Evil: Damnation nie brakuje nagłych zwrotów akcji i scen rodem z horrorów. Ktoś kto lubi kino akcji i horror dostanie to czego szuka. Nie ma sensu oczekiwać na lepsze produkcje, mogą się już nie pojawić.Dodaj nowy komentarz do artykułu Resident Evil: Damnation
Nick: