Dodany: 2012-10-30 13:19:53

 

Szalony rokNiektóre lata naszego życia sprawiają, że zmienia się nasz świat do góry nogami. Nie ma tu żadnego porządku ani ładu. W życiu może zdarzyć się wszystko, i złego i dobrego, a ma się co dziać.

 

W film Szalony rok mamy taką właśnie sytuację, główni bohaterowie to młoda dziewczyna jej nauczyciel i zakochany w niej kolega z klasy. Cała akcja opiera się na tym, że owa dziewczyna przeprowadza się wraz z ojcem do nowego miasta. Tak zaczyna się akcja film Szalony rok, jest to nowość w filmy online. Zbiory filmy online widziały już setki takich historii i tym podobnych dzieł, toteż film Szalony rok nie świecie oryginalnością ani unikatowością. Trąci czasem banałem i widać jego patetyczność na każdym kroku.

 

Można by powiedzieć, że wybija to z dowolnego miejsca akcji w film Szalony rok. Wszystko zaczyna się nakręcać w chwili, gdy główna bohaterka zdaje sobie sprawę z tego, iż nie ma zrozumienia u rówieśników więc szuka go o młodego nauczyciela, który także jest nowy w szkole. Dochodzi do nawiązania miłosnego trójkąta między nią jej kolegą i owym nauczycielem.Dodaj nowy komentarz do artykułu Szalony rok
Nick: