Dodany: 2012-10-30 13:18:27

 

Jeszcze dłuższe zaręczynyFilmy online są niesamowicie pozytywnym zjawiskiem, w gronie filmy online jest wiele kasowych hitów. Najczęściej trafiają tam komedie, zapotrzebowanie na nie jest coraz większe w społeczeństwie, smutna rzeczywistość coraz mocniej przytłacza z każdej strony obywateli. Potrzebę tą zaspokaja np. film Jeszcze dłuższe zaręczyny.

 

W film Jeszcze dłuższe zaręczyny mam dwóch bohaterów głównych jest nimi para młodych ludzi, są ze sobą razem związani, planują ślub, zaczynają od zaręczyn.

 

Nagle wszystko im się komplikuje, pojawia się oferta stażu dla przyszłej panny młodej, oferta ma trwać aż dwa lata, na ten czas główna bohaterka musi wyjechać do innego miasta, i tam rozpocząć pracę. Jest to bez wątpienia spora przeszkoda dla ich planów na przyszłość. Czy uda im się pobrać w końcu? Tego możemy dowiedzieć się z zakończenia film Jeszcze dłuższe zaręczyny. To następna komedia pochodząca z amerykańskiej wytwórni filmów, jest niezwykle ceniona choć na pewno nie jest nadzwyczajna ani wyjątkowa. Jest taka jak wszystkie inne komedie romantyczne z Hollywood. Bardzo podobna i schematyczna.Dodaj nowy komentarz do artykułu Jeszcze dłuższe zaręczyny
Nick: