Dodany: 2012-10-30 13:04:47
 

Mroczny Rycerz PowrótFilm Mroczny Rycerz Powrót jest kolejną już ostatnią częścią przygód Batmana w wykonaniu Nolana. Podjął się on realizacji trylogii przygód o Batmanie, ostatnia część spina pozostałe w jedną całość i kończy przygodę w sposób jednoznaczny.

 

Już trafiła do grona filmy online, nie jest to łatwa opowieść, pełno w niej niejasnych zagadek, ale właśnie to odróżnia film Mroczny Rycerz Powstaje od pozostałych należących do grona filmy online. W film Mroczny Rycerz Powrót batman jest już stary i ma mniej sił, nie musi już dbać o miasto, ale nagle pojawia się nowa liga złoczyńców z wyjątkowo trudnym przeciwnikiem na czele Banem.

 

Jak się okazuje Bane zrekonstruował ligę cieni i teraz wykorzystuje ją do swoich celów. To jak się potem okaże nie jest prawdą, jest jeszcze ktoś bardzo blisko otoczenia Batmana a właściwie Bruca Wayna, kto zajmuje się przechwytywaniem informacji i wykorzystywaniem ich dla własnych celów. Powstrzymanie takiego towarzystwa i jeszcze młodej ambitnej złodziejki to zadanie dość trudne dla sędziwego Batmana. Musi powrócić do korzeni aby się uporać z takimi przeciwnikami.Dodaj nowy komentarz do artykułu Mroczny Rycerz Powrót
Nick: