Dodany: 2012-10-30 12:58:14

 

Resident Evil: RetrybucjaFilmy online to zbiór niebywały, rzadko spotyka się tak wielkie kolekcje dzieł w jednym miejscu. Czasem scenarzyści rozpędzenie dobrą weną kontynuują pęd do realizacji coraz to bardziej kasowych hitów produkcji.

 

W gronie filmy online nie ma miejsca na pomyłki tu trafiają tylko same najlepsze hity. W tym film Resident Evil: Retrybucja, to już piąta część sagi o przygodach Alcie z zombi i innymi produktami Umbrelli.

 

Jak się okazuje w film Resident Evil: Retrybucja jest wszystko to czego pełno było już w poprzednich częściach, czyli efektów specjalnych. Niezliczona liczba akcji i niebezpiecznych manewrów przekłada się na sporą liczbę nagłych zwrotów akcji. W film Resident Evil: Retrybucja jest coś co wyróżnia go od innych tego typu produkcji i to w pozytywnym świetle, a jest to więcej scen walki i symulacja ostatecznego starcia, Alice ma już swoją drużynę i zamierza udać się do centrum siedziby zła i raz na zawsze ją zniszczyć tak by zagrożenie już nie powróciło. Taki obrót sprawy strasznie się komplikuje i powoduje nagły i niespodziewany koniec filmu.Dodaj nowy komentarz do artykułu Resident Evil: Retrybucja
Nick: