Dodany: 2012-08-23 09:50:39

 

90210Seriale online są bardzo wszechstronne. I wszelakie traktują bardzo poważnie nieraz na niektóre tematy. Mimo tego największy rozgłos zdobywają te seriale online które sprawiają, że o nich się mówi i cały czas jest o nich głośno.

 

Takim jest serial 90210, to replika starego serialu z dawnych lat o młodych licealistach amerykańskich i wszystko wygląda tam jak amerykańskim stylu i pełno jest odniesień do starej serii pochodzącej z lat 90 tych ubiegłego wieku. W serial 90210 jest wszystko to co było w starszym serialu w starej wersji zmienia się obsada i czasy, ale cała reszta pozostaje taka sama, identyczna i niezmieniona mimo lat.

 

Dla fanów bogatych dzieciaków i ich imprez oraz luźnego stylu życia i podejścia do wielu spraw jest to magiczna mieszanka. Pomysł reaktywowany, ale już dobrze znany, oklepany nie zaskakuje i przez to serial 90210 bije magią starego serialu i nie wnosi niczego nowego do sprawy ani nawet odrobinki nowości, świeżość przeminęła a odgrzewanie kotletów po raz kolejny jest już niesmaczne nawet bez próbowania. Lepiej uważać na serial 90210.Dodaj nowy komentarz do artykułu 90210
Nick: