Dodany: 2012-08-23 09:34:30

 

Jak poznałem waszą matkęSeriale online są bogactwem gatunku. Odnajdziemy tu wszystko co chcemy nawet dowiemy się jak ociec poznał nasza matkę. serial Jak poznałem to opowieść o tym jak główny bohater poznał swoją żonę i matkę swoich dzieci ci miało miejsce dość dawno i przeszło do historii.

 

Historia Teda głównego bohatera serial Jak poznałem jest długa i nieco nużąca. Wszystko zaczyna się od momentu skończenia studiów, poznania przyjaciół i poszukiwania żony. To całkiem sporo jak na jedna grupkę przyjaciół i jeden serial Jak poznałem .

 

Ted mieszka razem ze swoim najlepszym przyjacielem Marshallem i jego dziewczyną Lilly w Nowym Jorku. Do ich ekipy najpierw dołącza Barney podrywacz i z czasem Robin która najpierw jest dziewczyną Teda a potem Barneya i wątki romansu między nimi stale powracają. Wszystko miesza się już przez całe osiem sezonów, to spory szmat czasu, szybko minął a pomysłów na dalsze losy serial Jak poznałem waszą matkę chyba zaczyna brakować. Wskazuje na to liczne powracanie do wyeksploatowanych pomysłów i do przeszłości co wieje nudą i nie przyciąga już widzów tak jak na początku.Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak poznałem waszą matkę
Nick: