Dodany: 2012-08-23 09:10:23

 

Rodzina BorgiówSeriale online żeby przebić się przez większy natłok produkcji muszą być nietypowe, oryginalne w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Pełno jest tu produkcji różnego rodzaju mniej i bardziej wyrafinowanych.

 

Niektóre poruszają się w tematyce nieco kontrowersyjnej do takich należy bez wątpienia serial Rodzina Borgiów. W serial Rodzina Borgiów podziwiamy losy papieskiej rodziny i ich konkurentów, pełno tu zaskoczeń i intryg. serial Rodzina Borgiów to spojrzenie na rzeczywistość wyższych sfer bez cienia wątpliwości co do niskiej etyki tych sfer czy jakiejś uczciwości choćby minimalnej i skromnej.

 

Bohaterowie w serial Rodzina Borgiów to osoby knujące, wysoko postawione, pojawiają się intrygi. Intrygi to konieczność od której nie da się uciec w serial Rodzina Borgiów. Są one wszechobecne i nieprzemożne. Pełno ich wszędzie, świat wydaje się tam być jedną wielką wojną o władzę i zatrzymanie jej na wieki. Chciwość, własny interes jest tu na pierwszym miejscu. To nieco historyczna opowieść, mocno wzorowana na wcześniejszych pomysłach, a także wykonana z rozmachem niezwykle epickim.Dodaj nowy komentarz do artykułu Rodzina Borgiów
Nick: