Dodany: 2012-08-23 09:07:31

 

Dr HouseSeriale online często chwytają się tematyki z rejonów medycznych nie bardzo wiadomo dlaczego ludzie tak lubią te tematy. serial Dr House jest jednym z czołowych produkcji w tej serii.

 

To wyjątkowy serial medyczny, jego bohaterem jest tytułowy doktor który jest nieco ekscentryczny i ma odmienne podejście do spraw niż wszyscy inni i często to ona ma rację a nie inni na tym polega cała różnica. Mimo to serial Dr House jest wciągający, pełno tu zagadek medycznych rozwiązywanych przez naczelnego lekarza a jakby tego było mało doktor House ma problem z lekami które regularnie przedawkowuje co staje się źródłem licznych i powracających problemów.

 

Wszystko zawsze udaje się jakoś rozwiązać i ułożyć dzięki respektowi jakie House posiada jego skuteczności zawodowej oraz inteligencji. Ta mieszanka tworzy zapętloną i ciekawą fabułę składającą się z wielu niespodzianek i uniesień. W tle występuje miłość pomiędzy Housem a dyrektor szpitala. Bo House jak na ekstrawaganckiego gościa przystało jest samotnikiem, ale daje sobie radę w życiu.Dodaj nowy komentarz do artykułu Dr House
Nick: