Dodany: 2012-08-23 09:02:43

 

Jej Szerokość AfrodytaPewna dziewczyna wiedzie pełne zachwytu i powabu życie które potrafi oczarować każdego z nas. To motyw główny dla wielu seriale online, także dla jednego wyjątkowego serial Jej Szerokość Afrodyta.

 

W serial Jej Szerokość Afrodyta mamy do czynienia z bohaterką piękną miss która ulega poważnemu wypadkowi który kończy się jej śmiercią. Nie może jednak pójść do nieba w zamian za to musi wypracować jeszcze wiele innych rozwiązań które pomogą innym. Jednoznacznie nasza bohaterka w serial Jej Szerokość Afrodyta uznaje, że była egoistką i nie liczyła się z innymi.

 

Postanawia naprawić część krzywd przez pracę na rzecz wielu dobrych ludzi postanawia im pomóc ułożyć sobie życie, w sądzie. Pewna asystentka jest osobą której główna bohaterka podsuwa pomysły na wygranie beznadziejnych spraw w sądzie. To jej forma zadośćuczynienia każdy ma swoją pokutę i wyjście z sytuacji przyznają fani serial Jej Szerokość Afrodyta. To piękny serial bogaty w swoim stylu na wiele sposobów i sytuacji. To swoiste odwrócenie ról.Dodaj nowy komentarz do artykułu Jej Szerokość Afrodyta
Nick: