Dodany: 2012-08-23 08:58:07

 

Falling SkiesSeriale online mogą być bogatymi produkcjami. Ciężko jest odnieść sukces podejmując tematykę kosmitów bez dużych nakładów taki serial sprzeda się tylko wówczas gdy efekty specjalne są na tyle szokujące i imponujące, że nie pozwalają oderwać oczu od ekranu i nie dają spać po nocy.

 

Taki musi być serial Falling Skies aby odnieść sukces w tej branży. Fabuła serial Falling Skies przedstawia się następująco na samym początku widzimy atak z nieba kosmitów na ziemian. Część która przeżyje atak zawiązuje ruch oporu i walczy o swoje przetrwanie do ostatniej kropli krwi do samego końca tka to jest widoczne w serial Falling Skies.

 

Dlatego też bohaterowie są niesamowicie dzielni i odważni. Sam pomysł jest dość dobry, obiecujący i może sporo wnieść do naszego życia i myśli. Wszystko zaczyna się układać dopiero po kilku pierwszych odcinkach, sytuacja jest nieco podobna do hitu ostatnich lat pod tytułem Lost. Bogactwo użytych środków przekazu przytłacza pozostałe niedoskonałości i niedociągnięcia potrzeba w tym celu sporej ilości wartościowych informacji i pieniędzy na dystrybucję.Dodaj nowy komentarz do artykułu Falling Skies
Nick: