Dodany: 2012-08-23 08:45:59

 

The NewsroomWiadomości to naprawdę ważna rzecz, to one tworzą media i to dzięki nim możemy śmiało poruszać się po świecie pełnym medialnej wrzawy. Bez właściwego przedstawiania wiadomości nie można poruszać się w prawdziwym świecie.

 

To motto bijące z nowego nabytku seriale online jakim jest serial The Newsroom. W serial The Newsroom widzimy kulisy redakcji tworzenia wiadomości, nie jest to zwykła redakcja w serial The Newsroom dziennikarze chcą przedstawiać nie przetworzone dane i rzetelnie bez ogródek i obsunięć. W serial The Newsroom idea przyświeca naszym bohaterom czy to możliwe aby ją utrzymać i pozwolić jej żyć w pełni swobodnie?

 

Na te pytania poznamy odpowiedzi w serial The Newsroom. Jest tu trochę uchylenia rąbka tajemnicy na temat manipulacji medialnych. Ich sztuka została opanowana do perfekcji przez wiele osób z szerokiego grona. Bohaterami serialu są młody dziennikarz, prezenter wiadomości oraz nowa młoda pani redaktor i to jej autorski pomysł by wcielać takie szalone nieco i przeciwne do mainstreamu pomysły.Dodaj nowy komentarz do artykułu The Newsroom
Nick: