Dodany: 2012-08-23 08:42:52

 

Falling SkiesSeriale online są prawdziwym bogactwem formy i natury w swoim gatunku zwłaszcza w tych najbardziej znanych i spopularyzowanych gatunkach. Jednym z nowych seriali jest serial Falling Skies.

 

To historia która jest opowiadana na wiele sposobów mowa o historiach inwazji kosmitów na ziemię, naszą planetę. W serial Falling Skies główni bohaterowie to jednak nie kosmici tylko ludzie którym udało się przetrwać atak z nieba kosmitów. To naprawdę ciekawa sytuacja choć doskonale znana z wielu już filmów horrorów i setek innych science fiction. W serial Falling Skies mamy jeszcze do czynienia z psychologiczną zagrywką na dość wyrafinowanym poziomie wyższym niż to co widzimy na co dzień.

 

Taka produkcja jak serial Falling Skies mieści się na naprawdę solidnym poziomie kina akcji. W serial Falling Skies mamy jeszcze do czynienia z dość dobrą grę aktorską. Aby serial Falling Skies był rewelacyjny musi być drogi chodzi o tworzenie efektów specjalnych. Bez nich serial Falling Skies i każda inna produkcja czy to w formie serialu czy filmu nie sprzeda się tak jak powinno i tak jak wypadałoby.Dodaj nowy komentarz do artykułu Falling Skies
Nick: