Dodany: 2012-08-23 08:40:59

 

AwkwardSeriale online są najpopularniejsza rozrywką medialną wśród nastolatków. Bohaterem serial Awkward jest także nastolatka z nieco dziwną przypadłością, uległa poważnemu wypadkowi i ma złamaną w nietypowy sposób rękę oraz solidnie poturbowane ciało w stopniu uniemożliwiającym sprawne i szybkie poruszanie.

 

O dziwo główna bohaterka serial Awkward która do tej pory nie cieszyła się dużą popularnością w szkole, wszystko zmienia się po wypadku staje się niezwykle doceniona i interesują się nią niemal wszyscy w szkole. To właśnie myśl przewodnia bijąca z serial Awkward , można w nim zastać naprawdę wiele różnorakich mniej lub bardziej ciekawych sytuacji i perypetii.

 

To bardzo dziwny serial z dużą doza czarnego humoru i niekoniecznie jest to produkcja najwyższych lotów po której można spodziewać się czegoś więcej, znacznie więcej. Niestety możemy zostać śmiało rozczarowani nie jest to serial mający sporą oglądalność i widownię na miarę kinowych hitów. Serial ma jednak sporą popularność i cieszy się niebywałą oglądalnością na miarę nastolatków i ich upodobań.Dodaj nowy komentarz do artykułu Awkward
Nick: