Dodany: 2012-08-23 08:38:31

 

Baby DaddyNie jest dobrze kiedy dziecko zostaje rodzicem wówczas dziecko ma ojca- dziecko. To niezwykle rzadki temat w seriale online jest on niemal totalnie pomijany jak do tej pory, nie był on właściwie naświetlony i ukazany, był zafałszowany i odpuszczony jak wiele innych nieco poważniejszych.

 

W serial Baby Daddy traktuje o poważnym temacie w sposób mocno żartobliwy, bo serial Baby Daddy to w gruncie rzeczy komedia.

 

Główny bohater to młody student który dostaje podrzucone dziecko od swojej byłej dziewczyny. Postanawia się nim zająć, ale nie sam w serial Baby Daddy pomogą mu matka, brat, i koleżanka która się w nim podkochuje, ale on o tym oczywiście nie wie co sprawia, że sytuacje jakie mają tam miejsce są niebezpieczne i ryzykowne dla wszystkich zwłaszcza dla głównego bohatera jak podaje wiele źródeł. Komedia jest złożona i wyczulona na wszystkich etapach, wszystko przebiega fazowo, ale serial Baby Daddy wejdzie na trwałe do produkcji w 2012 roku to rok jego premiery. Dopiero wówczas będziemy w stanie ocenić właściwie i uczciwie serial Baby Daddy.Dodaj nowy komentarz do artykułu Baby Daddy
Nick: